Realitní služby

Chcete vaši nemovitost prodávat nebo prodat?

Naše Realitní služby jsou bez starostí pro Vás

Informace pro prodávající / pronajímatele nemovitostí

Specializujeme se na prodej / pronájem nemovitostí na bydlení a rodinnou rekreaci. (byty, rodinné domy, stavební pozemky, garáže, chaty, chalupy, vinné sklepy a zahrady). 

Zakládáme si na individuálním přístupu. Přání a požadavky našich klientů jsou pro nás na prvním místě. Součástí našich služeb je také prezentace nemovitostí na nejnavštěvovanějších realitních portálech na území ČR.

K prezentaci všech nemovitostí využíváme profesionální techniku: kvalitní a reálné fotografie, 3D virtuální prohlídku a půdorysy prezentované nemovitosti. Před prodejem nemovitosti si vždy vyhotovíme aktuální tržní odhad nemovitosti a po dohodě s prodávajícími stanovíme prodejní cenu a domluvíme se na podmínkách prodeje.

Garantujeme Vám profesionální realitní servis, bezpečné právní služby včetně advokátní úschovy a slušné jednání. Naše realitní služby zajišťujeme převážně v okresech Brno-město, Brno-venkov (směrem na jih), Břeclav, Hodonín a Znojmo. Ostatní lokality dle osobní dohody s realitním makléřem.

Novinka v naší nabídce

Prodej bytu 3+kk, s parkováním, Zaječí
prodejní cena: 3.895.000 Kč včetně provize pro RK

Právní služby

Zprostředkujeme Vám vyhotovení všech smluvních dokumentů pro právní úkony nejen při prodejích a pronájmech nemovitostí. (např. kupní smlouva, smlouva o budoucí kupní smlouvě, darovací smlouva, vypořádání majetku, nájemní i podnájemní smlouva a jiné)

Dále vám prostředkujeme bezpečné uložení finančních prostředků (advokátní úschova) před zápisem kupujícího do katastru nemovitostí a z  jiných důvodů pro uložení finančních prostředků.

Pro klienty nejčastěji zprostředkováváme:

- vyhotovení darovací smlouvy

- vyhotovení kupní smlouvy s advokátní úschovou

- vyhotevení kupní smlouvy s návrhem na vklad (kupní smlouva bez úschovy) 

- zajištění podkladů (list vlastnictví nemovitosti, kopie smluv, kopie katastrální mapy) z katastrálního úřadu 

Nabídka spolupráce

Uvažujete o změně zaměstnání? Rádi komunikujete s lidmi? Hledáte dlouhodobou práci? Rádi byste měli flexibilní pracovní dobu? Pracujete v oblasti realit a potřebujete změnu?  Chcete za svoji práci mít dobře zaplaceno? Rádi byste pracovali na pozici realitního makléře? 

Bydlíte v okrese Břeclav, Hodonín, Brno-město nebo Brno-venkov?

Vstupte s námi do světa realit. Hledáme kolegy na naše pobočky.

Zajímá vás, kdo je Realitní makléř a co je náplní jeho práce?
Všeobecně je Realitní makléř osoba, která zprostředkovává prodej či pronájem nemovitostí. Své služby poskytuje za provizi.

Realitní makléř vyhledává nemovitosti k prodeji i pronájmu. S majiteli nemovitostí vyjednává podmínky obchodů. Zájemcům o koupi / pronájmu prezentuje nemovitosti. Zprostředkovává právní služby (kupní smlouvy, advokátní úschovy, nájemní smlouvy a jiné) s advokáty pro prodávající a kupující strany. Po celou dobu obchodu zajišťuje komunikaci mezi prodávajícím, kupujícím a advokátem. Realitní makléř se musí umět orientovat v oblastech, které úzce souvisí s jeho oborem (stavební minimum, občanské právo, odhady nemovitostí i orientace na hypotečním trhu). Zjednodušuje prodej i koupi nemovitosti pro své klienty.

Náplň vaší práce:

- vyhledávání nemovitostí k prodeji / pronájmu 

- jednání s majiteli nemovitostí a zájemci o koupi i pronájem

- prohlídky nemovitostí se zájemci o koupi / pronájem 

- jednání s advokáty / notáři 

- jednání s finančníními poradci klientů 

- předávání nemovitostí kupujícím / nájemníkům 

- převody energií na nové majitele nemovitostí 

Kontaktní formulář

Spoluprace

Realitní makléři

Úvěrové Centrum Reality s.r.o.

Sídlo: sídl. Dukelských hrdinů 2772/21, 690 02 Břeclav

IČ. 05470722, Dič: CZ05470722

Datová schránka: gxz4vv

Korespondenční adresa: Husova 3136/25, 690 02, Břeclav

Odpovědná osoba: Kahánek Igor

reality@uverovecentrum.cz +420 608 776 618